2023.GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLA
U-9 (2014.dz.g.) 25.-26.02.2023.g. MALTĀ

U-9 vecuma grupa, savā starpā izspēlējot festivālu, neizmanto turnīra tabulas un netiek izceltas izcīnītas vietas un iegūtie punkti.

25.02.2023. ( 1 X 18.MIN.)

A grupa:

FK SAULES PUIKAS
AUGŠDAUGAVAS NSS-1
FK/SS KRĀSLAVA
DAUGAVPILS FS-1
DAUGAVPILS FS-2
DAUGAVPILS FS-3
AUGŠDAUGAVAS NSS-2

09.00 FK SAULES PUIKAS - AUGŠDAUGAVAS NSS-2
09.20 AUGŠDAUGAVAS NSS-1 - DAUGAVPILS FS-2
09.40 FK/SS KRĀSLAVA - DAUGAVPILS FS-1
10.00 DAUGAVPILS FS-3 - AUGŠDAUGAVAS NSS-1
10.20 DAUGAVPILS FS-2 - FK/SS KRĀSLAVA
10.40 AUGŠDAUGAVAS NSS-1 - FK SAULES PUIKAS
11.00 DAUGAVPILS FS-1 - DAUGAVPILS FS-2
11.20 AUGŠDAUGAVAS NSS-2 - DAUGAVPILS FS-3
11.40 AUGŠDAUGAVAS NSS-1 - FK/SS KRĀSLAVA
12.00 DAUGAVPILS FS-3 - DAUGAVPILS FS-1
12.20 AUGŠDAUGAVAS NSS-2 - DAUGAVPILS FS-2
12.40 DAUGAVPILS FS-1 - FK SAULES PUIKAS
13.00 FK/SS KRĀSLAVA - AUGŠDAUGAVAS NSS-2
13.20 DAUGAVPILS FS-3 - FK SAULES PUIKAS

 

B grupa:

DAUGAVPILS FS-4
SĒLIJAS SS-1
SĒLIJAS SS-3
LĪVĀNI
SĒLIJAS SS-2
DAUGAVPILS FS-5

13.40 DAUGAVPILS FS-4 - DAUGAVPILS FS-5
14.00 SĒLIJAS SS-1 - SĒLIJAS SS-2
14.20 SĒLIJAS SS-3 – LĪVĀNI
14.40 DAUGAVPILS FS-4 - SĒLIJAS SS-1
15.00 DAUGAVPILS FS-5 - LĪVĀNI
15.20 SĒLIJAS SS-2 - SĒLIJAS SS-3
15.40 SĒLIJAS SS-1 - DAUGAVPILS FS-5
16.00 SĒLIJAS SS-3 - DAUGAVPILS FS-4
16.20 LĪVĀNI - SĒLIJAS SS-2
16.40 SĒLIJAS SS-1 - SĒLIJAS SS-3
17.00 DAUGAVPILS FS-5 - SĒLIJAS SS-2
17.20 DAUGAVPILS FS-4 – LĪVĀNI
17.40 SĒLIJAS SS-3 - DAUGAVPILS FS-5
18.00 LĪVĀNI - SĒLIJAS SS-1
18.20 SĒLIJAS SS-2 - DAUGAVPILS FS-4

 

26.02.2023. ( 1 X 18.MIN.)

A grupa:

FK SAULES PUIKAS
DAUGAVPILS FS-4
SĒLIJAS SS-1
SĒLIJAS SS-3
FK/SS KRĀSLAVA SĒLIJAS SS-2
DAUGAVPILS FS-5
SĒLIJAS SS-2

09.00 FK SAULES PUIKAS - DAUGAVPILS FS-5
09.20 DAUGAVPILS FS-4 - SĒLIJAS SS-2
09.40 FK/SS KRĀSLAVA - SĒLIJAS SS-1
10.00 SĒLIJAS SS-3 - DAUGAVPILS FS-4
10.20 SĒLIJAS SS-2 - FK/SS KRĀSLAVA
10.40 DAUGAVPILS FS-4 - FK SAULES PUIKAS
11.00 SĒLIJAS SS-1 - SĒLIJAS SS-2
11.20 DAUGAVPILS FS-5 - SĒLIJAS SS-3
11.40 DAUGAVPILS FS-4 - FK/SS KRĀSLAVA
12.00 SĒLIJAS SS-3 - SĒLIJAS SS-1
12.20 DAUGAVPILS FS-5 - SĒLIJAS SS-2
12.40 SĒLIJAS SS-1 - FK SAULES PUIKAS
13.00 FK/SS KRĀSLAVA - DAUGAVPILS FS-5
13.20 SĒLIJAS SS-3 - FK SAULES PUIKAS

APBALVOŠANA pēc pēdējās spēles

 

B grupa:

AUGŠDAUGAVAS NSS-1
LĪVĀNI
DAUGAVPILS FS-1
DAUGAVPILS FS-2
DAUGAVPILS FS-3
AUGŠDAUGAVAS NSS-2

13.40 DAUGAVPILS FS-1 - DAUGAVPILS FS-3
14.00 AUGŠDAUGAVAS NSS-2 - AUGŠDAUGAVAS NSS-1
14.20 DAUGAVPILS FS-2 – LĪVĀNI
14.40 DAUGAVPILS FS-1 - AUGŠDAUGAVAS NSS-2
15.00 DAUGAVPILS FS-3 - LĪVĀNI
15.20 AUGŠDAUGAVAS NSS-1 - DAUGAVPILS FS-2
15.40 AUGŠDAUGAVAS NSS-2 - DAUGAVPILS FS-3
16.00 DAUGAVPILS FS-2 - DAUGAVPILS FS-1
16.20 LĪVĀNI - AUGŠDAUGAVAS NSS-1
16.40 AUGŠDAUGAVAS NSS-2 - DAUGAVPILS FS-2
17.00 DAUGAVPILS FS-3 - AUGŠDAUGAVAS NSS-1
17.20 DAUGAVPILS FS-1 – LĪVĀNI
17.40 DAUGAVPILS FS-2 - DAUGAVPILS FS-3
18.00 LĪVĀNI - AUGŠDAUGAVAS NSS-2
18.20 AUGŠDAUGAVAS NSS-1 - DAUGAVPILS FS-1

APBALVOŠANA pēc pēdējās spēles