LATGALES JAUNATNES FESTIVĀLS U-9, 7x7, 1x15 minūtes
Laiks 1.sabraukums, 09.05.24. Jekabpils Rezultāts
10:00 Sēlijas SS-2 - Rēzekne-3 0:5
10:00 Sēlijas SS-3 - Daugavpils-2 0:8
10:20 Rēzekne-3 - Jēkabpils-4 0:0
10:20 Daugavpils-2 - Jēkabpils-3 1:0
10:40 Daugavpils-1 - Sēlijas SS-3 7:0
10:40 Jēkabpils-4 - Daugavpils-2 0:3
11:00 Jēkabpils-3 - Daugavpils-1 0:4
11:00 Rēzekne-3 - Daugavpils-2 0:3
11:20 Daugavpils-1 - Jēkabpils-4 1:2
11:20 Sēlijas SS-2 - Jēkabpils-3 0:5
11:40 Sēlijas SS-3 - Rēzekne-3 1:1
11:40 Jēkabpils-4 - Sēlijas SS-2 6:0
12:00 Rēzekne-3 - Daugavpils-1 2:8
12:00 Sēlijas SS-2 - Daugavpils-2 0:6
12:20 Sēlijas SS-3 - Jēkabpils-3 0:5
12:20 Daugavpils-1 - Sēlijas SS-2 3:0
12:40 Jēkabpils-3 - Rēzekne-3 3:2
12:40 Jēkabpils-4 - Sēlijas SS-3 3:0
 
Laiks 1.sabraukums, 19.05.24. Daugavpils Rezultāts
10:00 Sēlijas SS-1 - Augšdaugavas NSS-2 0:2
10:00 Preiļu NBJSS-1 - Daugavpils-4 0:2
10:20 Preiļu NBJSS-2 - Daugavpils-3 5:2
10:20 Augšdaugavas NSS-1 - Preiļu NBJSS-1 5:0
10:40 Augšdaugavas NSS-2 - Daugavpils-3 0:3
10:40 Daugavpils-4 - Preiļu NBJSS-2 0:0
11:00 Preiļu NBJSS-1 - Sēlijas SS-1 6:1
11:00 Preiļu NBJSS-2 - Augšdaugavas NSS-1 2:5
11:20 Augšdaugavas NSS-2 - Daugavpils-4 0:4
11:20 Augšdaugavas NSS-1 - Daugavpils-3 0:2
11:40 Sēlijas SS-1 - Preiļu NBJSS-2 5:3
11:40 Preiļu NBJSS-1 - Augšdaugavas NSS-2 2:0
12:00 Daugavpils-3 - Sēlijas SS-1 4:1
12:00 Daugavpils-4 - Augšdaugavas NSS-1 0:4
12:20 Sēlijas SS-1 - Daugavpils-4 5:3
12:20 Preiļu NBJSS-2 - Augšdaugavas NSS-2 1:2
12:40 Daugavpils-3 - Preiļu NBJSS-1 5:0
12:40 Augšdaugavas NSS-1 - Sēlijas SS-1 4:1
 
Laiks 1.sabraukums, 23.05.24. Rēzekne Rezultāts
10:00 Rēzeknes NSS - Līvānu BJSS 2:2
10:00 Daugavpils-5 - Rēzekne-2 1:0
10:20 Daugavpils-6 - Rēzekne-1 1:4
10:20 Rēzeknes NSS - Daugavpils-5 1:2
10:40 Rēzekne-1 - Jēkabpils-1 0:0
10:40 Rēzekne-2 - Daugavpils-6 2:2
11:00 Daugavpils-5 - Līvānu BJSS 1:1
11:00 Jēkabpils-1 - Rēzekne-2 6:0
11:20 Jēkabpils-2 - Rēzekne-1 0:5
11:20 Rēzeknes NSS - Jēkabpils-1 1:4
11:40 Līvānu BJSS - Rēzekne-1 1:6
11:40 Rēzekne-2 - Jēkabpils-2 1:0
12:00 Daugavpils-6 - Līvānu BJSS 1:2
12:00 Jēkabpils-2 - Rēzeknes NSS 5:0
12:20 Daugavpils-5 - Jēkabpils-2 0:2
12:20 Daugavpils-6 - Jēkabpils-1 0:8
12:40 Jēkabpils-1 - Līvānu BJSS 3:0
12:40 Jēkabpils-2 - Daugavpils-6 4:0
13:00 Rēzekne-1 - Daugavpils-5 3:1
13:00 Rēzekne-2 - Rēzeknes NSS 2:2
 
Laiks 2.sabraukums, 10.06.24. Gostiņi Rezultāts
10:00 Sēlijas SS-1 - Jēkabpils-2 1:1
10:00 Daugavpils-5 - Preiļu NBJSS-1 1:2
10:20 Daugavpils-6 - Jēkabpils-1 1:2
10:20 Preiļu NBJSS-2 - Daugavpils-5 2:1
10:40 Preiļu NBJSS-1 - Daugavpils-6 1:2
10:40 Daugavpils-5 - Sēlijas SS-1 0:2
11:00 Daugavpils-6 - Preiļu NBJSS-2 1:5
11:00 Jēkabpils-1 - Preiļu NBJSS-1 4:1
11:20 Jēkabpils-2 - Preiļu NBJSS-1 2:1
11:20 Sēlijas SS-1 - Daugavpils-6 4:0
11:40 Preiļu NBJSS-2 - Jēkabpils-1 1:4
11:40 Daugavpils-5 - Jēkabpils-2 1:2
12:00 Jēkabpils-1 - Sēlijas SS-1 1:2
12:00 Jēkabpils-2 - Preiļu NBJSS-2 1:0
12:20 Sēlijas SS-1 - Preiļu NBJSS-1 1:0
12:20 Daugavpils-6 - Jēkabpils-2 1:1
12:40 Jēkabpils-1 - Daugavpils-5 1:1
12:40 Preiļu NBJSS-2 - Sēlijas SS-1 1:3
 
Laiks 2.sabraukums, 16.06.24. Ilūkste Rezultāts
10:00 Daugavpils-3 - Rēzekne-2  
10:00 Daugavpils-4 - Rēzekne-1  
10:20 Augšdaugavas NSS-2 - Sēlijas SS-3  
10:20 Rēzekne-2 - Daugavpils-4  
10:40 Augšdaugavas NSS-1 - Daugavpils-3  
10:40 Sēlijas SS-2 - Rēzekne-2  
11:00 Sēlijas SS-3 - Rēzekne-1  
11:00 Augšdaugavas NSS-1 - Sēlijas SS-2  
11:20 Augšdaugavas NSS-2 - Rēzekne-1  
11:20 Sēlijas SS-2 - Daugavpils-3  
11:40 Daugavpils-4 - Augšdaugavas NSS-2  
11:40 Sēlijas SS-3 - Augšdaugavas NSS-1  
12:00 Augšdaugavas NSS-2 - Rēzekne-2  
12:00 Augšdaugavas NSS-1 - Rēzekne-1  
12:20 Daugavpils-3 - Sēlijas SS-3  
12:20 Daugavpils-4 - Sēlijas SS-2  
12:40 Sēlijas SS-2 - Augšdaugavas NSS-2  
12:40 Sēlijas SS-3 - Daugavpils-4  
13:00 Rēzekne-1 - Daugavpils-3  
13:00 Rēzekne-2 - Augšdaugavas NSS-1  
 
Laiks 2.sabraukums, 20.06.24. Līvāni Rezultāts
10:00 Rēzeknes NSS - Līvānu BJSS  
10:00 Daugavpils-1 - Jēkabpils-3  
10:20 Daugavpils-2 - Rēzekne-3  
10:20 Jēkabpils-4 - Daugavpils-1  
10:40 Līvānu BJSS - Rēzekne-3  
10:40 Jēkabpils-3 - Daugavpils-2  
11:00 Daugavpils-1 - Rēzeknes NSS  
11:00 Daugavpils-2 - Jēkabpils-4  
11:20 Rēzekne-3 - Jēkabpils-3  
11:20 Rēzeknes NSS - Daugavpils-2  
11:40 Līvānu BJSS - Jēkabpils-3  
11:40 Jēkabpils-4 - Rēzekne-3  
12:00 Daugavpils-1 - Līvānu BJSS  
12:00 Rēzeknes NSS - Jēkabpils-3  
12:20 Līvānu BJSS - Jēkabpils-4  
12:20 Rēzekne-3 - Daugavpils-1  
12:40 Daugavpils-2 - Līvānu BJSS  
12:40 Jēkabpils-4 - Rēzeknes NSS  
 
Laiks 3.sabraukums, 14.08.24. Jēkabpils Rezultāts
10:00 Jēkabpils-4 - Daugavpils-6  
10:00 Jēkabpils-3 - Daugavpils-5  
10:20 Līvānu BJSS - Daugavpils-5  
10:20 Rēzekne-3 - Jēkabpils-4  
10:40 Daugavpils-6 - Jēkabpils-3  
10:40 Jēkabpils-4 - Sēlijas SS-3  
11:00 Jēkabpils-3 - Rēzekne-3  
11:00 Līvānu BJSS - Daugavpils-6  
11:20 Rēzekne-3 - Daugavpils-5  
11:20 Sēlijas SS-3 - Jēkabpils-3  
11:40 Jēkabpils-4 - Līvānu BJSS  
11:40 Daugavpils-6 - Rēzekne-3  
12:00 Daugavpils-5 - Sēlijas SS-3  
12:00 Līvānu BJSS - Rēzekne-3  
12:20 Sēlijas SS-3 - Daugavpils-6  
12:20 Jēkabpils-3 - Līvānu BJSS  
12:40 Daugavpils-5 - Jēkabpils-4  
12:40 Rēzekne-3 - Sēlijas SS-3  
  APBALVOŠANA  
 
Laiks 3.sabraukums, 18.08.24. Viesīte Rezultāts
10:00 Sēlijas SS-2 - Rēzeknes NSS  
10:00 Sēlijas SS-1 - Daugavpils-3  
10:20 Rēzeknes NSS - Augšdaugavas NSS-2  
10:20 Daugavpils-3 - Augšdaugavas NSS-1  
10:40 Daugavpils-4 - Sēlijas SS-1  
10:40 Augšdaugavas NSS-2 - Daugavpils-3  
11:00 Augšdaugavas NSS-1 - Daugavpils-4  
11:00 Rēzeknes NSS - Daugavpils-3  
11:20 Daugavpils-4 - Augšdaugavas NSS-2  
11:20 Sēlijas SS-2 - Augšdaugavas NSS-1  
11:40 Sēlijas SS-1 - Rēzeknes NSS  
11:40 Augšdaugavas NSS-2 - Sēlijas SS-2  
12:00 Rēzeknes NSS - Daugavpils-4  
12:00 Sēlijas SS-2 - Daugavpils-3  
12:20 Sēlijas SS-1 - Augšdaugavas NSS-1  
12:20 Daugavpils-4 - Sēlijas SS-2  
12:40 Augšdaugavas NSS-1 - Rēzeknes NSS  
12:40 Augšdaugavas NSS-2 - Sēlijas SS-1  
  APBALVOŠANA  
 
Laiks 3.sabraukums, 28.08.24. Rēzekne Rezultāts
10:00 Daugavpils-1 - Rēzekne-2  
10:00 Preiļu NBJSS-2 - Jēkabpils-2  
10:20 Rēzekne-2 - Daugavpils-2  
10:20 Preiļu NBJSS-1 - Daugavpils-1  
10:40 Rēzekne-1 - Jēkabpils-1  
10:40 Daugavpils-2 - Preiļu NBJSS-1  
11:00 Jēkabpils-2 - Rēzekne-1  
11:00 Preiļu NBJSS-1 - Jēkabpils-1  
11:20 Preiļu NBJSS-2 - Rēzekne-1  
11:20 Rēzekne-2 - Jēkabpils-2  
11:40 Daugavpils-2 - Preiļu NBJSS-2  
11:40 Jēkabpils-1 - Daugavpils-1  
12:00 Preiļu NBJSS-2 - Rēzekne-2  
12:00 Preiļu NBJSS-1 - Rēzekne-1  
12:20 Daugavpils-1 - Jēkabpils-2  
12:20 Daugavpils-2 - Jēkabpils-1  
12:40 Jēkabpils-1 - Preiļu NBJSS-2  
12:40 Jēkabpils-2 - Daugavpils-2  
13:00 Rēzekne-1 - Daugavpils-1  
13:00 Rēzekne-2 - Preiļu NBJSS-1  
  APBALVOŠANA