LATGALES JAUNATNES FESTIVĀLS U-8, 5x5, 1x15 minūtes
Laiks 1.sabraukums, 22.05.24. Rēzekne Rezultāts
10:00 Rēzekne-1 - Rēzekne-2 6:0
10:00 Rēzekne-3 - Jēkabpils-3 0:1
10:20 Jēkabpils-1 - Jēkabpils-2 0:0
10:20 Rēzekne-1 - Rēzekne-3 5:0
10:40 Rēzekne-2 - Jēkabpils-2 2:1
10:40 Jēkabpils-3 - Jēkabpils-1 1:6
11:00 Rēzekne-3 - Rēzekne-2 0:2
11:00 Jēkabpils-1 - Rēzekne-1 0:2
11:20 Jēkabpils-2 - Jēkabpils-3 7:2
11:20 Rēzekne-3 - Jēkabpils-1 0:3
11:40 Rēzekne-2 - Jēkabpils-3 6:0
11:40 Rēzekne-1 - Jēkabpils-2 3:1
12:00 Jēkabpils-1 - Rēzekne-2 1:2
12:00 Jēkabpils-2 - Rēzekne-3 2:0
12:20 Jēkabpils-3 - Rēzekne-1 0:5
 
Laiks 1.sabraukums, 01.06.24. Malta Rezultāts
10:00 Daugavpils-4 - Daugavpils-3 0:6
10:00 Preiļu NBJSS - Sēlijas SS-3 6:0
10:20 Sēlijas SS-2 - Rēzeknes NSS 0:1
10:20 Daugavpils-4 - Preiļu NBJSS 1:6
10:40 Daugavpils-3 - Rēzeknes NSS 2:0
10:40 Sēlijas SS-3 - Sēlijas SS-2 0:3
11:00 Preiļu NBJSS - Daugavpils-3 1:1
11:00 Sēlijas SS-2 - Daugavpils-4 2:0
11:20 Rēzeknes NSS - Sēlijas SS-3 4:0
11:20 Preiļu NBJSS - Sēlijas SS-2 0:0
11:40 Daugavpils-3 - Sēlijas SS-3 9:0
11:40 Daugavpils-4 - Rēzeknes NSS 2:0
12:00 Sēlijas SS-2 - Daugavpils-3 0:4
12:00 Sēlijas SS-3 - Daugavpils-4 0:4
12:20 Rēzeknes NSS - Preiļu NBJSS 3:2
 
Laiks 2.sabraukums, 29.06.24. Rēzekne Rezultāts
10:00 Sēlijas SS-1 - Rēzekne-2  
10:00 Rēzekne-3 - Augšdaugavas NSS-3  
10:20 Jēkabpils-3 - Rēzekne-1  
10:20 Sēlijas SS-1 - Rēzekne-3  
10:40 Rēzekne-2 - Rēzekne-1  
10:40 Augšdaugavas NSS-3 - Jēkabpils-3  
11:00 Rēzekne-3 - Rēzekne-2  
11:00 Jēkabpils-3 - Sēlijas SS-1  
11:20 Rēzekne-1 - Augšdaugavas NSS-3  
11:20 Rēzekne-3 - Jēkabpils-3  
11:40 Rēzekne-2 - Augšdaugavas NSS-3  
11:40 Sēlijas SS-1 - Rēzekne-1  
12:00 Jēkabpils-3 - Rēzekne-2  
12:00 Augšdaugavas NSS-3 - Sēlijas SS-1  
12:20 Rēzekne-1 - Rēzekne-3  
 
Laiks 1.sabraukums, 13.07.24. Ilūkste Rezultāts
10:00 Daugavpils-1 - Daugavpils-2  
10:00 Augšdaugavas NSS-1 - Augšdaugavas NSS-2  
10:20 Sēlijas SS-1 - Augšdaugavas NSS-3  
10:20 Daugavpils-1 - Augšdaugavas NSS-1  
10:40 Daugavpils-2 - Augšdaugavas NSS-3  
10:40 Augšdaugavas NSS-2 - Sēlijas SS-1  
11:00 Augšdaugavas NSS-1 - Daugavpils-2  
11:00 Sēlijas SS-1 - Daugavpils-1  
11:20 Augšdaugavas NSS-3 - Augšdaugavas NSS-2  
11:20 Augšdaugavas NSS-1 - Sēlijas SS-1  
11:40 Daugavpils-2 - Augšdaugavas NSS-2  
11:40 Daugavpils-1 - Augšdaugavas NSS-3  
12:00 Sēlijas SS-1 - Daugavpils-2  
12:00 Augšdaugavas NSS-3 - Augšdaugavas NSS-1  
12:20 Augšdaugavas NSS-2 - Daugavpils-1  
 
Laiks 2.sabraukums, 18.07.24. Daugavpils Rezultāts
10:00 Daugavpils-4 - Daugavpils-3  
10:00 Sēlijas SS-2 - Sēlijas SS-3  
10:20 Jēkabpils-1 - Jēkabpils-2  
10:20 Daugavpils-4 - Sēlijas SS-2  
10:40 Daugavpils-3 - Jēkabpils-2  
10:40 Sēlijas SS-3 - Jēkabpils-1  
11:00 Sēlijas SS-2 - Daugavpils-3  
11:00 Jēkabpils-1 - Daugavpils-4  
11:20 Jēkabpils-2 - Sēlijas SS-3  
11:20 Sēlijas SS-2 - Jēkabpils-1  
11:40 Daugavpils-3 - Sēlijas SS-3  
11:40 Daugavpils-4 - Jēkabpils-2  
12:00 Jēkabpils-1 - Daugavpils-3  
12:00 Jēkabpils-2 - Sēlijas SS-2  
12:20 Sēlijas SS-3 - Daugavpils-4  
 
Laiks 2.sabraukums, 27.07.24. Ilūkste Rezultāts
10:00 Daugavpils-1 - Daugavpils-2  
10:00 Augšdaugavas NSS-1 - Rēzeknes NSS  
10:20 Augšdaugavas NSS-2 - Preiļu NBJSS  
10:20 Daugavpils-1 - Augšdaugavas NSS-1  
10:40 Daugavpils-2 - Preiļu NBJSS  
10:40 Rēzeknes NSS - Augšdaugavas NSS-2  
11:00 Augšdaugavas NSS-1 - Daugavpils-2  
11:00 Augšdaugavas NSS-2 - Daugavpils-1  
11:20 Preiļu NBJSS - Rēzeknes NSS  
11:20 Augšdaugavas NSS-1 - Augšdaugavas NSS-2  
11:40 Daugavpils-2 - Rēzeknes NSS  
11:40 Daugavpils-1 - Preiļu NBJSS  
12:00 Augšdaugavas NSS-2 - Daugavpils-2  
12:00 Rēzeknes NSS - Daugavpils-1  
12:20 Preiļu NBJSS - Augšdaugavas NSS-1  
 
Laiks 3.sabraukums, 24.08.24. Ilūkste Rezultāts
10:00 Sēlijas SS-1 - Daugavpils-4  
10:00 Preiļu NBJSS - Augšdaugavas NSS-1  
10:20 Rēzeknes NSS - Daugavpils-3  
10:20 Sēlijas SS-1 - Preiļu NBJSS  
10:40 Daugavpils-4 - Daugavpils-3  
10:40 Augšdaugavas NSS-1 - Rēzeknes NSS  
11:00 Preiļu NBJSS - Daugavpils-4  
11:00 Rēzeknes NSS - Sēlijas SS-1  
11:20 Daugavpils-3 - Augšdaugavas NSS-1  
11:20 Preiļu NBJSS - Rēzeknes NSS  
11:40 Daugavpils-4 - Augšdaugavas NSS-1  
11:40 Sēlijas SS-1 - Daugavpils-3  
12:00 Rēzeknes NSS - Daugavpils-4  
12:00 Daugavpils-3 - Preiļu NBJSS  
12:20 Augšdaugavas NSS-1 - Sēlijas SS-1  
  APBALVOŠANA  
 
Laiks 3.sabraukums, 25.08.24. Daugavpils Rezultāts
10:00 Daugavpils-2 - Rēzekne-1  
10:00 Rēzekne-2 - Jēkabpils-2  
10:20 Daugavpils-1 - Jēkabpils-1  
10:20 Daugavpils-2 - Rēzekne-2  
10:40 Rēzekne-1 - Jēkabpils-1  
10:40 Jēkabpils-2 - Daugavpils-1  
11:00 Rēzekne-2 - Rēzekne-1  
11:00 Daugavpils-1 - Daugavpils-2  
11:20 Jēkabpils-1 - Jēkabpils-2  
11:20 Rēzekne-2 - Daugavpils-1  
11:40 Rēzekne-1 - Jēkabpils-2  
11:40 Daugavpils-2 - Jēkabpils-1  
12:00 Daugavpils-1 - Rēzekne-1  
12:00 Jēkabpils-1 - Rēzekne-2  
12:20 Jēkabpils-2 - Daugavpils-2  
  APBALVOŠANA  
 
Laiks 3.sabraukums, 30.08.24. Ilūkste Rezultāts
10:00 Sēlijas SS-2 - Sēlijas SS-3  
10:00 Augšdaugavas NSS-3 - Augšdaugavas NSS-2  
10:20 Rēzekne-3 - Jēkabpils-3  
10:20 Sēlijas SS-2 - Augšdaugavas NSS-3  
10:40 Sēlijas SS-3 - Jēkabpils-3  
10:40 Augšdaugavas NSS-2 - Rēzekne-3  
11:00 Augšdaugavas NSS-3 - Sēlijas SS-3  
11:00 Rēzekne-3 - Sēlijas SS-2  
11:20 Jēkabpils-3 - Augšdaugavas NSS-2  
11:20 Augšdaugavas NSS-3 - Rēzekne-3  
11:40 Sēlijas SS-3 - Augšdaugavas NSS-2  
11:40 Sēlijas SS-2 - Jēkabpils-3  
12:00 Rēzekne-3 - Sēlijas SS-3  
12:00 Jēkabpils-3 - Augšdaugavas NSS-3  
12:20 Augšdaugavas NSS-2 - Sēlijas SS-2  
  APBALVOŠANA