LATGALES JAUNATNES FESTIVĀLS U-7, 6x6, 1x15 minūtes
Laiks 1.sabraukums, 11.06. Gostiņi Rezultāts
10:00 FK Līvāni-1 - FK Līvāni-2 4:3
10:00 Sēlijas SS-1 - Sēlijas SS-2 3:0
10:00 BFC Daugavpils-1 - BFC Daugavpils-2 4:2
10:30 FK Līvāni-2 - BFC Daugavpils-2 3:1 
10:30 Sēlijas SS-2 - BFC Daugavpils-1 0:11 
10:30 FK Līvāni-1 - Sēlijas SS-1 1:0 
11:00 Sēlijas SS-1 - FK Līvāni-2 1:4 
11:00 BFC Daugavpils-1 - FK Līvāni-1 1:4 
11:00 BFC Daugavpils-2 - Sēlijas SS-2 9:0 
11:30 FK Līvāni-2 - Sēlijas SS-2 5:0 
11:30 FK Līvāni-1 - BFC Daugavpils-2 6:0 
11:30 Sēlijas SS-1 - BFC Daugavpils-1 1:4 
12:00 BFC Daugavpils-1 - FK Līvāni-2 2:1 
12:00 BFC Daugavpils-2 - Sēlijas SS-1 3:2 
12:00 Sēlijas SS-2 - FK Līvāni-1 0:8 
 
LATGALES JAUNATNES FESTIVĀLS U-7, 6x6, 1x15 minūtes
Laiks 1.sabraukums, 11.06. Ilūkste Rezultāts
10:00 BFC Daugavpils-3 - BFC Daugavpils-4 3:2
10:00 Augšdaugavas NSS - FK Saules puikas 0:0
10:00 Jēkabpils SS/BJFK-2 - Jēkabpils SS/BJFK-1 1:8
10:30 BFC Daugavpils-4 - Jēkabpils SS/BJFK-1 0:5
10:30 FK Saules puikas - Jēkabpils SS/BJFK-2 0:7
10:30 BFC Daugavpils-3 - Augšdaugavas NSS 7:0
11:00 Augšdaugavas NSS - BFC Daugavpils-4 0:8
11:00 Jēkabpils SS/BJFK-2 - BFC Daugavpils-3 3:2
11:00 Jēkabpils SS/BJFK-1 - FK Saules puikas 10:0
11:30 BFC Daugavpils-4 - FK Saules puikas 4:0
11:30 BFC Daugavpils-3 - Jēkabpils SS/BJFK-1 1:10
11:30 Augšdaugavas NSS - Jēkabpils SS/BJFK-2 0:3
12:00 Jēkabpils SS/BJFK-2 - BFC Daugavpils-4 3:0
12:00 Jēkabpils SS/BJFK-1 - Augšdaugavas NSS 0:9
12:00 FK Saules puikas - BFC Daugavpils-3 1:5
 
LATGALES JAUNATNES FESTIVĀLS U-7, 6x6, 1x15 minūtes
Laiks 1.sabraukums, 15.06. Daugavpils Rezultāts
10:00 Rēzekne-1 - Rēzekne-3 10:0
10:00 Rēzekne-2 - Jēkabpils SS/BJFK-3 0:9
10:00 BFC Daugavpils-6 - BFC Daugavpils-5 6:0
10:30 Rēzekne-3 - BFC Daugavpils-5 5:1
10:30 Jēkabpils SS/BJFK-3 - BFC Daugavpils-6 1:2
10:30 Rēzekne-1 - Rēzekne-2 10:0
11:00 Rēzekne-2 - Rēzekne-3 3:2
11:00 BFC Daugavpils-6 - Rēzekne-1 0:10
11:00 BFC Daugavpils-5 - Jēkabpils SS/BJFK-3 0:11
11:30 Rēzekne-3 - Jēkabpils SS/BJFK-3 0:8
11:30 Rēzekne-1 - BFC Daugavpils-5 7:1
11:30 Rēzekne-2 - BFC Daugavpils-6 6:1
12:00 BFC Daugavpils-6 - Rēzekne-3 0:2
12:00 BFC Daugavpils-5 - Rēzekne-2 4:6
12:00 Jēkabpils SS/BJFK-3 - Rēzekne-1 2:10
 
LATGALES JAUNATNES FESTIVĀLS U-7, 6x6, 1x15 minūtes
Laiks 2.sabraukums, 16.07. Rēzekne Rezultāts
10:00 FK Līvāni-1 - FK Līvāni-2  
10:00 Augšdaugavas NSS - FK Saules puikas  
10:00 Rēzekne-1 - Rēzekne-2  
 
10:30 FK Līvāni-2 - Rēzekne-2  
10:30 FK Saules puikas - Rēzekne-1  
10:30 FK Līvāni-1 - Augšdaugavas NSS  
 
11:00 Augšdaugavas NSS - FK Līvāni-2  
11:00 Rēzekne-1 - FK Līvāni-1  
11:00 Rēzekne-2 - FK Saules puikas  
 
11:30 FK Līvāni-2 - FK Saules puikas  
11:30 FK Līvāni-1 - Rēzekne-2  
11:30 Augšdaugavas NSS - Rēzekne-1  
 
12:00 Rēzekne-1 - FK Līvāni-2  
12:00 Rēzekne-2 - Augšdaugavas NSS  
12:00 FK Saules puikas - FK Līvāni-1  
 
LATGALES JAUNATNES FESTIVĀLS U-7, 6x6, 1x15 minūtes
Laiks 2.sabraukums, 20.07.Daugavpils Rezultāts
10:00 BFC Daugavpils-3 - BFC Daugavpils-4  
10:00 BFC Daugavpils-1 - BFC Daugavpils-2  
10:00 Jēkabpils SS/BJFK-2 - Jēkabpils SS/BJFK-1  
 
10:30 BFC Daugavpils-4 - Jēkabpils SS/BJFK-1  
10:30 BFC Daugavpils-2 - Jēkabpils SS/BJFK-2  
10:30 BFC Daugavpils-3 - BFC Daugavpils-1  
 
11:00 BFC Daugavpils-1 - BFC Daugavpils-4  
11:00 Jēkabpils SS/BJFK-2 - BFC Daugavpils-3  
11:00 Jēkabpils SS/BJFK-1 - BFC Daugavpils-2  
 
11:30 BFC Daugavpils-4 - BFC Daugavpils-2  
11:30 BFC Daugavpils-3 - Jēkabpils SS/BJFK-1  
11:30 BFC Daugavpils-1 - Jēkabpils SS/BJFK-2  
 
12:00 Jēkabpils SS/BJFK-2 - BFC Daugavpils-4  
12:00 Jēkabpils SS/BJFK-1 - BFC Daugavpils-1  
12:00 BFC Daugavpils-2 - BFC Daugavpils-3  
 
LATGALES JAUNATNES FESTIVĀLS U-7, 6x6, 1x15 minūtes
Laiks 2.sabraukums, 25.07. Viesīte Rezultāts
10:00 Sēlijas SS-1 - Sēlijas SS-2  
10:00 Rēzekne-3 - Jēkabpils SS/BJFK-3  
10:00 BFC Daugavpils-6 - BFC Daugavpils-5  
 
10:30 Sēlijas SS-2 - BFC Daugavpils-5  
10:30 Jēkabpils SS/BJFK-3 - BFC Daugavpils-6  
10:30 Sēlijas SS-1 - Rēzekne-3  
 
11:00 Rēzekne-3 - Sēlijas SS-2  
11:00 BFC Daugavpils-6 - Sēlijas SS-1  
11:00 BFC Daugavpils-5 - Jēkabpils SS/BJFK-3  
 
11:30 Sēlijas SS-2 - Jēkabpils SS/BJFK-3  
11:30 Sēlijas SS-1 - BFC Daugavpils-5  
11:30 Rēzekne-3 - BFC Daugavpils-6  
 
12:00 BFC Daugavpils-6 - Sēlijas SS-2  
12:00 BFC Daugavpils-5 - Rēzekne-3  
12:00 Jēkabpils SS/BJFK-3 - Sēlijas SS-1  
 
LATGALES JAUNATNES FESTIVĀLS U-7, 6x6, 1x15 minūtes
Laiks 3.sabraukums, 27.08. Rēzekne Rezultāts
10:00 FK Līvāni-1 - FK Līvāni-2  
10:00 Rēzekne-3 - FK Saules puikas  
10:00 Sēlijas SS-1 - Sēlijas SS-2  
 
10:30 FK Līvāni-2 - Sēlijas SS-2  
10:30 FK Saules puikas - Sēlijas SS-1  
10:30 FK Līvāni-1 - Rēzekne-3  
 
11:00 Rēzekne-3 - FK Līvāni-2  
11:00 Sēlijas SS-1 - FK Līvāni-1  
11:00 Sēlijas SS-2 - FK Saules puikas  
 
11:30 FK Līvāni-2 - FK Saules puikas  
11:30 FK Līvāni-1 - Sēlijas SS-2  
11:30 Rēzekne-3 - Sēlijas SS-1  
 
12:00 Sēlijas SS-1 - FK Līvāni-2  
12:00 Sēlijas SS-2 - Rēzekne-3  
12:00 FK Saules puikas - FK Līvāni-1  
 
LATGALES JAUNATNES FESTIVĀLS U-7, 6x6, 1x15 minūtes
Laiks 3.sabraukums, 28.08. Daugavpils Rezultāts
10:00 Rēzekne-1 - Rēzekne-2  
10:00 BFC Daugavpils-1 - BFC Daugavpils-2  
10:00 Jēkabpils SS/BJFK-2 - Jēkabpils SS/BJFK-1  
 
10:30 Rēzekne-2 - Jēkabpils SS/BJFK-1  
10:30 BFC Daugavpils-2 - Jēkabpils SS/BJFK-2  
10:30 Rēzekne-1 - BFC Daugavpils-1  
 
11:00 BFC Daugavpils-1 - Rēzekne-2  
11:00 Jēkabpils SS/BJFK-2 - Rēzekne-1  
11:00 Jēkabpils SS/BJFK-1 - BFC Daugavpils-2  
 
11:30 Rēzekne-2 - BFC Daugavpils-2  
11:30 Rēzekne-1 - Jēkabpils SS/BJFK-1  
11:30 BFC Daugavpils-1 - Jēkabpils SS/BJFK-2  
 
12:00 Jēkabpils SS/BJFK-2 - Rēzekne-2  
12:00 Jēkabpils SS/BJFK-1 - BFC Daugavpils-1  
12:00 BFC Daugavpils-2 - Rēzekne-1  
 
LATGALES JAUNATNES FESTIVĀLS U-7, 6x6, 1x15 minūtes
Laiks 3.sabraukums, 20.08. Ilūkste Rezultāts
10:00 BFC Daugavpils-3 - BFC Daugavpils-4  
10:00 Augšdaugavas NSS - Jēkabpils SS/BJFK-3  
10:00 BFC Daugavpils-6 - BFC Daugavpils-5  
 
10:30 BFC Daugavpils-4 - BFC Daugavpils-5  
10:30 Jēkabpils SS/BJFK-3 - BFC Daugavpils-6  
10:30 BFC Daugavpils-3 - Augšdaugavas NSS  
 
11:00 Augšdaugavas NSS - BFC Daugavpils-4  
11:00 BFC Daugavpils-6 - BFC Daugavpils-3  
11:00 BFC Daugavpils-5 - Jēkabpils SS/BJFK-3  
 
11:30 BFC Daugavpils-4 - Jēkabpils SS/BJFK-3  
11:30 BFC Daugavpils-3 - BFC Daugavpils-5  
11:30 Augšdaugavas NSS - BFC Daugavpils-6  
 
12:00 BFC Daugavpils-6 - BFC Daugavpils-4  
12:00 BFC Daugavpils-5 - Augšdaugavas NSS  
12:00 Jēkabpils SS/BJFK-3 - BFC Daugavpils-3