2022. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS FUTBOLĀ 8x8 U-11 (2011. dz. g.)

Play-off     22.09.22.     Rēzeknes OC      2 x 15 min.


Komanda

1

2

3

4

Punkti

Vārti

Vieta

1

BFC Daugavpils-3

             

2

Rēzekne

             

3

Preiļu NBJSS-1

             

4

Rēzekne-2              
 

Spēles kalendārs:  (2 x 15 min.)

          .

10.00  BFC Daugavpils-3 – Rēzekne-2                            BFC Daugavpils-3 - Preiļu NBJSS-1                   

         11.00  Preiļu NBJSS-1 – BFC Daugavpils-3                     Rēzekne-2 – Rēzekne

         12.00  BFC Daugavpils-3 – Rēzekne                               Preiļu NBJSS-1- Rēzekne-2

 
 

Komanda

1

2

3

4

5

6

Punkti

Vārti

Vieta

1

Jēkabpils SS/BJFK

  0:1
2:1
6:1
3:0
0:2
0:0
8:3
1:0
1:1
1:1
18 22-10 2

2

FK/SS Krāslava

1:0
1:2
  3:0
2:5
1:2
0:3
3:3
1:2
3:0
3:1
13 18-18 4

3

Rēzekne

1:6
0:3
0:3
5:2
  0:8
0:8
1:5
0:2
1:5
1:0
6 9-42 6

4

BFC Daugavpils-1

2:0
0:0
2:1
3:0
8:0
8:0
  5:1
2:0
3:0
5:2
28 38-4 1

5

BFC Daugavpils-2

3:8
0:1
3:3
2:1
5:1
2:0
1:5
0:2
  0:3
4:0
13 20-24 3

6

BFC Daugavpils-3

1:1
1:1

0:3
1:3
5:1
0:1
0:3
2:5
3:0
0:4
  8 13-22 5
 
Latgales Jaunatnes čempionāts U-11A, 8x8, 2x20 minūtes
Laiks 1.sabraukums, 5.05. Daugavpils Espl. Rezultāts
14:00 BFC Daugavpils-1 - BFC Daugavpils-3 3:0
14:00 BFC Daugavpils-2 - FK/SS Krāslava 3:3
15:00 Jēkabpils SS/BJFK - Rēzekne 6:1
16:00 BFC Daugavpils-3 - Rēzekne 5:1
16:00 FK/SS Krāslava - Jēkabpils SS/BJFK 1:0
15:00 BFC Daugavpils-1 - BFC Daugavpils-2 5:1
2.sabraukums, 31.05. Jēkabpils
14:00 BFC Daugavpils-2 - BFC Daugavpils-3 0:3
14:00 Jēkabpils SS/BJFK - BFC Daugavpils-1 0:2
15:00 Rēzekne - FK/SS Krāslava 0:3
16:00 BFC Daugavpils-3 - FK/SS Krāslava 0:3
16:00 BFC Daugavpils-1 - Rēzekne 8:0
15:00 BFC Daugavpils-2 - Jēkabpils SS/BJFK 3:8
3.sabraukums, 14.07. Rēzekne
10.00 Jēkabpils SS/BJFK - BFC Daugavpils-3 1:1
10.00 Rēzekne - BFC Daugavpils-2 1:5
11.00 FK/SS Krāslava - BFC Daugavpils-1 1:2
12.00 BFC Daugavpils-3 - BFC Daugavpils-1 2:5
12.00 FK/SS Krāslava - BFC Daugavpils-2 1:2
11.00 Rēzekne - Jēkabpils SS/BJFK 0:3
4.sabraukums, 26.07. Rēzekne
10.00 Rēzekne - BFC Daugavpils-3 1:0
10.00 Jēkabpils SS/BJFK - FK/SS Krāslava 2:1
11.00 BFC Daugavpils-2 - BFC Daugavpils-1 0:2
12.00 BFC Daugavpils-3 - BFC Daugavpils-2 0:4
12.00 BFC Daugavpils-1 - Jēkabpils SS/BJFK 0:0
11.00 FK/SS Krāslava - Rēzekne 2:5
5.sabraukums, 5.09. Daugavpils
14:00 FK/SS Krāslava - BFC Daugavpils-3 3:1
14:00 Rēzekne - BFC Daugavpils-1 0:8
15:00 Jēkabpils SS/BJFK - BFC Daugavpils-2 1:0
16:00 BFC Daugavpils-3 - Jēkabpils SS/BJFK 1:1
16:00 BFC Daugavpils-2 - Rēzekne 2:0
15:00 BFC Daugavpils-1 - FK/SS Krāslava 3:0
 WhatsApp_Image_2022-09-05_at_21.10.10.jpegWhatsApp_Image_2022-09-05_at_21.11.52_1.jpegWhatsApp_Image_2022-09-05_at_21.11.52_2.jpegWhatsApp_Image_2022-09-05_at_21.11.52_3.jpegWhatsApp_Image_2022-09-05_at_21.11.52_4.jpegWhatsApp_Image_2022-09-05_at_21.11.52.jpeg

2022. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS FUTBOLA U-11 “B” (2011. dz. g.)

FINĀLS 7.09.22 Preiļi  2 x 15 min.


Komanda

1

2

3

4

Punkti

Vārti

Vieta

1

Preiļu NBJSS

  4:0
5:1
12:0
4:0
2:1
3:0
18 30-2 1

2

Sēlijas SS

0:4
1:5
  1:1
3:0
1:1
0:4
5 6-15 3

3

Līvānu BJSS-2

0:12
0:4
1:1
0:3
  4:2
1:6
4 6-28 4

4

Rēzekne-2 1:2
0:3
1:1
4:0
2:4
6:1
  7 14-11 2

        Spēles kalendārs:  (2 x 15 min.)

          .

14.00  Preiļu NBJSS – Rēzekne-2                                     Sēlijas SS - Līvānu BJSS-2

         15.00  Līvānu BJSS-2 – Preiļu NBJSS                              Rēzekne-2 - Sēlijas SS

         16.00  Preiļu NBJSS - Sēlijas SS                                      Līvānu BJSS-2 – Rēzekne-2

Labākie spēlētāji:
Preiļu NBJSS - Bruno Bekešs
Sēlijas SS - Markuss Gūtmanis
Līvānu BJSS-2 - Ansis Oskars Smirnovs
Rēzekne-2 - Otto Breidaks



WhatsApp_Image_2022-09-07_at_17.50.41.jpegWhatsApp_Image_2022-09-07_at_17.50.28.jpegWhatsApp_Image_2022-09-07_at_17.47.38.jpegWhatsApp_Image_2022-09-07_at_17.47.23.jpeg

 

 

 

Komanda

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Punkti

Vārti

Vieta

1

Sēlijas SS   1:1 0:4 6:1 1:1 4:2 4:1 6:0 2:1 17 24-11 2

2

Līvānu BJSS-2

1:1   0:12 12:0 4:2 1:1 5:0 5:1 2:2 15 30-19 3

3

Preiļu NBJSS

4:0 12:0   8:1 2:1 5:0 10:0 6:0 4:1 24 51-3 1

4

Rēzeknes NPBJSS

1:6 0:12 1:8   2:4 1:1 5:7 1:2 3:2 4 14-42 9

5

Rēzekne-2

1:1 2:4 1:2 4:2   4:0 2:2 3:1 3:1 14 20-13 4

6

BFC Daugavpils-4

 2:4 1:1 0:5 1:1 0:4   4:2 2:1 2:0 10 12-18 5

7

Līvānu BJSS-1

1:4 0:5 0:10 7:5 2:2 2:4   0:5 1:9 4 13-54 8

8

Augšdaugavas NSS 0:6 1:5 0:6 2:1 1:3 1:2 5:0   2:4 6 12-27 7
9 Jēkabpils SS/BJFK-2 1:2 2:2 1:4 2:3 1:3 0:2 9:1 4:2   7 20-19 6
 
LATGALES JAUNATNES FESTIVĀLS U-11B, 8x8, 2x20 minūtes
Laiks 1.sabraukums, 25.04 Līvāni Rezultāts
10:00 Līvānu BJSS-1 - Sēlijas SS 1:4
10:00 Līvānu BJSS-2 - Jēkabpils SS/BJFK 2:2
10:50 Preiļu NBJSS - BFC Daugavpils-4 5:0
10:50 Rēzeknes NPBJSS - Rēzekne-2 2:4
11:40 Augšdaugavas NSS - Līvānu BJSS-2 1:5
11:40 Jēkabpils SS/BJFK - Preiļu NBJSS 1:4
12:30 BFC Daugavpils-4 - Rēzeknes NPBJSS 1:1
12:30 Sēlijas SS - Rēzekne-2 1:1
13:20 Līvānu BJSS-2 - Līvānu BJSS-1 5:0
13:20 Preiļu NBJSS - Augšdaugavas NSS 6:0
14:10 Rēzeknes NPBJSS - Jēkabpils SS/BJFK 3:2
14:10 Rēzekne-2 - BFC Daugavpils-4 4:0
2.sabraukums, 8.07.Ilūkste
10:00 Līvānu BJSS-1 - Preiļu NBJSS 0:10
10:00 Augšdaugavas NSS - Rēzeknes NPBJSS 2:1
10:50 Jēkabpils SS/BJFK - Rēzekne-2 1:3
10:50 Sēlijas SS - BFC Daugavpils-4 4:2
11:40 Rēzeknes NPBJSS - Līvānu BJSS-1 5:7
11:40 Līvānu BJSS-2 - Sēlijas SS 1:1
12:30 Rēzekne-2 - Augšdaugavas NSS 3:1
12:30 BFC Daugavpils-4 - Jēkabpils SS/BJFK 2:0
13:20 Līvānu BJSS-1 - Rēzekne-2 2:2
13:20 Līvānu BJSS-2 - Preiļu NBJSS 0:12
14:10 Augšdaugavas NSS - BFC Daugavpils-4 1:2
14:10 Sēlijas SS - Jēkabpils SS/BJFK 2:1
    3.sabraukums, 19.08. Gostiņi
10:00 BFC Daugavpils-4 - Līvānu BJSS-1 4:2
10:00 Rēzeknes NPBJSS - Līvānu BJSS-2 0:12
10:50 Preiļu NBJSS - Sēlijas SS 4:0
10:50 Jēkabpils SS/BJFK - Augšdaugavas NSS 4:2
11:40 Līvānu BJSS-1 - Jēkabpils SS/BJFK 1:9
11:40 Līvānu BJSS-2 - Rēzekne-2 4:2
12:30 Preiļu NBJSS - Rēzeknes NPBJSS 8:1
12:30 Sēlijas SS - Augšdaugavas NSS 6:0
13:20 Augšdaugavas NSS - Līvānu BJSS-1 5:0
13:20 BFC Daugavpils-4 - Līvānu BJSS-2 1:1
14:10 Rēzekne-2 - Preiļu NBJSS 1:2
14:10 Rēzeknes NPBJSS - Sēlijas SS 1:6