Komanda

1

2

3

4

5

6

Punkti

Vārti

Vieta

1

Jēkabpils SS/BJFK

  0:1 6:1 0:2 8:3   6 14-7  

2

FK/SS Krāslava

1:0   3:0   3:3 3:0 10 10-3  

3

Rēzekne

1:6 0:3   0:8   1:5 0 2-22  

4

BFC Daugavpils-1

2:0   8:0   5:1 3:0 12 18-1  

5

BFC Daugavpils-2

3:8 3:3   1:5   0:3 1 7-19  

6

BFC Daugavpils-3

 

0:3 5:1 0:3 3:0   6 8-7  
 
Latgales Jaunatnes čempionāts U-11A, 8x8, 2x20 minūtes
Laiks 1.sabraukums, 5.05. Daugavpils Espl. Rezultāts
14:00 BFC Daugavpils-1 - BFC Daugavpils-3 3:0
14:00 BFC Daugavpils-2 - FK/SS Krāslava 3:3
15:00 Jēkabpils SS/BJFK - Rēzekne 6:1
16:00 BFC Daugavpils-3 - Rēzekne 5:1
16:00 FK/SS Krāslava - Jēkabpils SS/BJFK 1:0
15:00 BFC Daugavpils-1 - BFC Daugavpils-2 5:1
2.sabraukums, 31.05. Jēkabpils
14:00 BFC Daugavpils-2 - BFC Daugavpils-3 0:3
14:00 Jēkabpils SS/BJFK - BFC Daugavpils-1 0:2
15:00 Rēzekne - FK/SS Krāslava 0:3
16:00 BFC Daugavpils-3 - FK/SS Krāslava 0:3
16:00 BFC Daugavpils-1 - Rēzekne 8:0
15:00 BFC Daugavpils-2 - Jēkabpils SS/BJFK 3:8
3.sabraukums, 14.07. Rēzekne
10.00 Jēkabpils SS/BJFK - BFC Daugavpils-3  
10.00 Rēzekne - BFC Daugavpils-2  
11.00 FK/SS Krāslava - BFC Daugavpils-1  
 
12.00 BFC Daugavpils-3 - BFC Daugavpils-1  
12.00 FK/SS Krāslava - BFC Daugavpils-2  
11.00 Rēzekne - Jēkabpils SS/BJFK  
4.sabraukums, 26.07. Rēzekne
10.00 Rēzekne - BFC Daugavpils-3  
10.00 Jēkabpils SS/BJFK - FK/SS Krāslava  
11.00 BFC Daugavpils-2 - BFC Daugavpils-1  
 
12.00 BFC Daugavpils-3 - BFC Daugavpils-2  
12.00 BFC Daugavpils-1 - Jēkabpils SS/BJFK  
11.00 FK/SS Krāslava - Rēzekne  
5.sabraukums, 5.09. Daugavpils
14:00 FK/SS Krāslava - BFC Daugavpils-3  
14:00 Rēzekne - BFC Daugavpils-1  
15:00 Jēkabpils SS/BJFK - BFC Daugavpils-2  
 
16:00 BFC Daugavpils-3 - Jēkabpils SS/BJFK  
16:00 BFC Daugavpils-2 - Rēzekne  
15:00 BFC Daugavpils-1 - FK/SS Krāslava  
 

Komanda

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Punkti

Vārti

Vieta

1

Sēlijas SS         1:1   4:1     4 5-2  

2

Līvānu BJSS-2

            5:0 5:1 2:2 7 12-3  

3

Preiļu NBJSS

          5:0   6:0 4:1 9 15-1  

4

Rēzeknes NPBJSS

        2:4 1:1     3:2 4 6-7  

5

Rēzekne-2

1:1     4:2   4:0       7 9-3  

6

BFC Daugavpils-4

    0:5 1:1 0:4         1 1-10  

7

Līvānu BJSS-1

1:4 0:5               0 1-9  

8

Augšdaugavas NSS   1:5 0:6             0 1-11  
9 Jēkabpils SS/BJFK-2   2:2 1:4 2:3           1 5-9  
 
LATGALES JAUNATNES FESTIVĀLS U-11B, 8x8, 2x20 minūtes
Laiks 1.sabraukums, 25.04 Līvāni Rezultāts
10:00 Līvānu BJSS-1 - Sēlijas SS 1:4
10:00 Līvānu BJSS-2 - Jēkabpils SS/BJFK 2:2
10:50 Preiļu NBJSS - BFC Daugavpils-4 5:0
10:50 Rēzeknes NPBJSS - Rēzekne-2 2:4
11:40 Augšdaugavas NSS - Līvānu BJSS-2 1:5
11:40 Jēkabpils SS/BJFK - Preiļu NBJSS 1:4
12:30 BFC Daugavpils-4 - Rēzeknes NPBJSS 1:1
12:30 Sēlijas SS - Rēzekne-2 1:1
13:20 Līvānu BJSS-2 - Līvānu BJSS-1 5:0
13:20 Preiļu NBJSS - Augšdaugavas NSS 6:0
14:10 Rēzeknes NPBJSS - Jēkabpils SS/BJFK 3:2
14:10 Rēzekne-2 - BFC Daugavpils-4 4:0
2.sabraukums, 8.07.Ilūkste
10:00 Līvānu BJSS-1 - Preiļu NBJSS  
10:00 Augšdaugavas NSS - Rēzeknes NPBJSS  
10:50 Jēkabpils SS/BJFK - Rēzekne-2  
10:50 Sēlijas SS - BFC Daugavpils-4  
11:40 Rēzeknes NPBJSS - Līvānu BJSS-1  
11:40 Līvānu BJSS-2 - Sēlijas SS  
12:30 Rēzekne-2 - Augšdaugavas NSS  
12:30 BFC Daugavpils-4 - Jēkabpils SS/BJFK  
13:20 Līvānu BJSS-1 - Rēzekne-2  
13:20 Līvānu BJSS-2 - Preiļu NBJSS  
14:10 Augšdaugavas NSS - BFC Daugavpils-4  
14:10 Sēlijas SS - Jēkabpils SS/BJFK  
    3.sabraukums, 19.08. Gostiņi
10:00 BFC Daugavpils-4 - Līvānu BJSS-1  
10:00 Rēzeknes NPBJSS - Līvānu BJSS-2  
10:50 Preiļu NBJSS - Sēlijas SS  
10:50 Jēkabpils SS/BJFK - Augšdaugavas NSS  
11:40 Līvānu BJSS-1 - Jēkabpils SS/BJFK  
11:40 Līvānu BJSS-2 - Rēzekne-2  
12:30 Preiļu NBJSS - Rēzeknes NPBJSS  
12:30 Sēlijas SS - Augšdaugavas NSS  
13:20 Augšdaugavas NSS - Līvānu BJSS-1  
13:20 BFC Daugavpils-4 - Līvānu BJSS-2  
14:10 Rēzekne-2 - Preiļu NBJSS  
14:10 Rēzeknes NPBJSS - Sēlijas SS