2022. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS FUTBOLĀ 8x8 U-10 (2012. dz. g.)

Play-off     29.09.22.     Preiļi      2 x 15 min.


Komanda

1

2

3

4

Punkti

Vārti

Vieta

1

Preiļu NBJSS

             

2

Līvānu BJSS

             

3

FK/SS Krāslava

             

4

Augšdaugavas NSS              
 

Spēles kalendārs:  (2 x 15 min.)

          .

14.00  Preiļu NBJSS – Augšdaugavas NSS                    14.00   Līvānu BJSS - FK/SS Krāslava

         15.00  FK/SS Krāslava – Preiļu NBJSS                           15.00   Augšdaugavas NSS – Līvānu BJSS

         16.00  Preiļu NBJSS – Līvānu BJSS                               16.00   FK/SS Krāslava -  Augšdaugavas NSS

 
 

Komanda

1

2

3

4

5

6

7

8

Vārti

Punkti

Vieta

1

BFC Daugavpils-2

  4:0
6:1
5:1
7:0
2:3
0:2
2:5
4:3
9:0
9:1
0:10
10:0
0:4
4:1
62-31 27 5

2

FK/SS Krāslava

0:4
1:6
  1:2
2:1
0:2
1:8
0:8
1:9
2:2
2:1
0:8
1:5
1:4
0:7
12-67 7 7

3

Līvānu BJSS

1:5
0:7
2:1
1:2
  1:7
0:2
1:5
5:13
6:0
7:1
0:10
0:17
0:5
0:3
24-78 9 6

4

BFC Daugavpils-3

3:2
2:0
2:0
8:1
7:1
2:0
  0:5
3:0
19:0
9:0
2:5
1:0
2:4
1:3
61-21 30 3

5

Jēkabpils SS/BJFK

5:2
3:4
8:0
9:1
5:1
13:5
5:0
0:3
  21:0
12:0
2:9
2:4
1:0
3:5
89-34 27 4

6

Augšdaugavas NSS

0:9
1:9
2:2
1:2
0:6
1:7
0:19
0:9
0:21
0:12
  0:18
0:17
0:20
0:9
5-160 1 8

7

BFC Daugavpils-1

10:0
0:10
8:0
5:1
10:0
17:0
5:2
0:1
9:2
4:2
18:0
17:0
  9:0
3:0
115-18 36 1

8

Rēzekne

4:0
1:4
4:1
7:0
5:0
3:0
4:2
3:1
0:1
5:3
20:0
9:0
0:9
0:3
  65-24 30 2
Latgales Jaunatnes čempionāts U-10A, 8x8, 2x20 minūtes
Laiks 1.sabraukums, 21.04 Daugavpils Espl. Rezultāts
14:00 FK/SS Krāslava - Jēkabpils SS/BJFK 0:8
14:00 Augšdaugavas NSS - BFC Daugavils-1 0:18
14:50 Rēzekne - BFC Daugavpils-2 4:0
14:50 Līvānu BJSS - BFC Daugavpils-3 1:7
15:40 Jēkabpils SS/BJFK - BFC Daugavpils-3 5:0
16:30 BFC Daugavpils-2 - Līvānu BJSS 5:1
16:30 BFC Daugavils-1 - Rēzekne 9:0
15:40 FK/SS Krāslava - Augšdaugavas NSS 2:2
2.sabraukums, 2.05. Līvāni
10:00 Augšdaugavas NSS - Jēkabpils SS/BJFK 0:21
10:00 Rēzekne - FK/SS Krāslava 4:1
10:50 Līvānu BJSS - BFC Daugavils-1 0:10
10:50 BFC Daugavpils-3 - BFC Daugavpils-2 3:2
11:40 Jēkabpils SS/BJFK - BFC Daugavpils-2 5:2
12:30 BFC Daugavils-1 - BFC Daugavpils-3 5:2
12:30 FK/SS Krāslava - Līvānu BJSS 1:2
11:40 Augšdaugavas NSS - Rēzekne 0:20
3.sabraukums, 25.05. Rēzekne
10:00 Rēzekne - Jēkabpils SS/BJFK 0:1
10:00 Līvānu BJSS - Augšdaugavas NSS 6:0
10:50 BFC Daugavpils-3 - FK/SS Krāslava 2:0
10:50 BFC Daugavpils-2 - BFC Daugavils-1 0:10
11:40 Jēkabpils SS/BJFK - BFC Daugavils-1 2:9
12:30 FK/SS Krāslava - BFC Daugavpils-2 0:4
12:30 Augšdaugavas NSS - BFC Daugavpils-3 0:19
11:40 Rēzekne - Līvānu BJSS 5:0
4.sabraukums, 7.06. Ilūkste
10:00 Līvānu BJSS - Jēkabpils SS/BJFK 1:5
10:00 BFC Daugavpils-3 - Rēzekne 2:4
10:50 BFC Daugavpils-2 - Augšdaugavas NSS 9:0
10:50 BFC Daugavils-1 - FK/SS Krāslava 8:0
11:40 Jēkabpils SS/BJFK - FK/SS Krāslava 9:1
12:30 BFC Daugavils-1 - Augšdaugavas NSS 17:0
12:30 BFC Daugavpils-2 - Rēzekne 4:1
11:40 BFC Daugavpils-3 - Līvānu BJSS 2:0
5.sabraukums, 11.07. Līvāni
10:00 FK/SS Krāslava - Līvānu BJSS 2:1
10:00 Rēzekne - BFC Daugavpils-3 3:1
10:50 Augšdaugavas NSS - BFC Daugavpils-2 1:9
10:50 Jēkabpils SS/BJFK - BFC Daugavils-1 2:4
11:40 BFC Daugavils-1 - FK/SS Krāslava 5:1
12:30 BFC Daugavpils-2 - Jēkabpils SS/BJFK 4:3
12:30 BFC Daugavpils-3 - Augšdaugavas NSS 9:0
11:40 Līvānu BJSS - Rēzekne 0:3
6.sabraukums, 22.08. Jēkabpils
10:00 FK/SS Krāslava - Rēzekne 0:7
10:00 Augšdaugavas NSS - Līvānu BJSS 1:7
10:50 Jēkabpils SS/BJFK - BFC Daugavpils-3 0:3
10:50 BFC Daugavils-1 - BFC Daugavpils-2 0:10
11:40 BFC Daugavpils-2 - FK/SS Krāslava 6:1
12:30 BFC Daugavpils-3 - BFC Daugavils-1 1:0
12:30 Līvānu BJSS - Jēkabpils SS/BJFK 5:13
11:40 Rēzekne - Augšdaugavas NSS 9:0
7.sabraukums, 14.09. Daugavpils
14:00 FK/SS Krāslava - Augšdaugavas NSS 2:1
14:00 Jēkabpils SS/BJFK - Rēzekne 3:5
14:50 BFC Daugavils-1 - Līvānu BJSS 17:0
14:50 BFC Daugavpils-2 - BFC Daugavpils-3 0:2
15:40 BFC Daugavpils-3 - FK/SS Krāslava 8:1
16:30 Līvānu BJSS - BFC Daugavpils-2 0:7
16:30 Rēzekne - BFC Daugavils-1 0:3
15:40 Augšdaugavas NSS - Jēkabpils SS/BJFK 0:12
 Labākie spēlētāji:
BFC Daugavpils-1 - Oskars Daukšts
Rēzekne - Devids Sarkans
BFC Daugavpils-3 - Kirills Žunda
Возможно, это изображение 8 человек и люди стоят
 
Возможно, это изображение 7 человек, люди стоят и на открытом воздухе
 Возможно, это изображение 13 человек, люди стоят и текст «SK Cas»

Komanda

1

2

3

4

5

6

7

8

9 10

Punkti

Vārti

Vieta

1

Sēlijas SS-1

  2:5 0:4 2:8 7:4 0:16 3:2 6:2 1:12 5:0 12 26-53 7

2

Līvānu BJSS

5:2   3:3 1:4 2:5 1:0 4:1 4:2 2:0 5:0 19 27-17 2

3

Rēzeknes NPBJSS-1

4:0 3:3   2:4 1:1 3:3 4:2 3:0 2:3 6:0 15 23-16 5

4

Preiļu NBJSS

8:2 4:1 4:2   2:1 3:2 8:0 6:0 2:0 16:0 27 53-8 1

5

Rēzekne-2

4:7 5:2 1:1 1:2   2:7 1:0 4:0 1:4 5:0 13 24-23 6

6

BFC Daugavpils-4

16:0 0:1 3:3 2:3 7:2   6:0 11:0 2:0 5:0 19 52-9 3

7

Rēzekne-1

2:3 1:4 2:4 0:8 0:1 0:6   0:1 3:2 5:0 6 13-29 9

8

Rēzeknes NPBJSS-2 2:6 1:4 0:6 0:6 0:4 0:11 1:0   0:5 10:2 6 15-51 8
9 Jēkabpils SS/BJFK-2 12:1 0:2 3:2 0:2 4:1 0:2 2:3 5:0   13:0 15 39-13 4
10 Sēlijas SS-2 0:5 0:5 0:6 0:16 0:5 0:5 0:5 2:10 0:13   0 2-70 10
Latgales Jaunatnes čempionāts U-10B, 8x8, 2x20 minūtes
Laiks        1.sabraukums, 9.05. Preiļi Rezultāts
10:00 FK Līvāni - BFC Daugavpils-4 1:0
10:00 Preiļu NBJSS - Rēzeknes NPBJSS-2 6:0
10:50 Rēzekne-1 - Rēzeknes NPBJSS-1 2:4
10:50 Rēzekne-2 - Jēkabpils SS/BJFK 1:4
11:40 Sēlijas SS-1 - Sēlijas SS-2 5:0
11:40 FK Līvāni - Preiļu NBJSS 1:4
12:30 Rēzeknes NPBJSS-2 - Rēzekne-1 1:0
12:30 Rēzeknes NPBJSS-1 - Rēzekne-2 1:1
13:20 Jēkabpils SS/BJFK - Sēlijas SS-1 12:1
13:20 BFC Daugavpils-4 - Sēlijas SS-2 5:0
 2.sabraukums, 20.06. Daugavpils Esplanāde
10:00 Rēzekne-1 - FK Līvāni 1:4
10:00 Preiļu NBJSS - BFC Daugavpils-4 3:2
10:50 Rēzekne-2 - Rēzeknes NPBJSS-2 4:0
10:50 Sēlijas SS-1 - Rēzeknes NPBJSS-1 0:4
11:40 Sēlijas SS-2 - Jēkabpils SS/BJFK 0:13
12:30 FK Līvāni - Rēzekne-2 2:5
11:40 Preiļu NBJSS - Rēzekne-1 8:0
12:30 Rēzeknes NPBJSS-2 - Sēlijas SS-1 2:6
13:20 Rēzeknes NPBJSS-1 - Sēlijas SS-2 6:0
13:20 BFC Daugavpils-4 - Jēkabpils SS/BJFK 2:0
    3.sabraukums, 13.07. Viesīte
10:00 Sēlijas SS-1 - FK Līvāni 2:5
10:00 Rēzekne-2 - Preiļu NBJSS 1:2
10:50 Rēzekne-1 - BFC Daugavpils-4 0:6
10:50 Sēlijas SS-2 - Rēzeknes NPBJSS-2 2:10
11:40 Jēkabpils SS/BJFK - Rēzeknes NPBJSS-1 3:2
12:30 FK Līvāni - Sēlijas SS-2 5:0
11:40 Preiļu NBJSS - Sēlijas SS-1 8:2
12:30 Rēzekne-1 - Rēzekne-2 0:1
13:20 Rēzeknes NPBJSS-2 - Jēkabpils SS/BJFK 0:5
13:20 BFC Daugavpils-4 - Rēzeknes NPBJSS-1 3:3
15:00 Jēkabpils SS/BJFK - FK Līvāni 0:2
14:10 Sēlijas SS-2 - Preiļu NBJSS 0:16
14:10 Sēlijas SS-1 - Rēzekne-1 3:2
15:00 Rēzekne-2 - BFC Daugavpils-4 2:7
15:50 Rēzeknes NPBJSS-1 - Rēzeknes NPBJSS-2 3:0
    4.sabraukums, 26.08. Malta
10:00 FK Līvāni - Rēzeknes NPBJSS-1 3:3
10:00 Preiļu NBJSS - Jēkabpils SS/BJFK 2:0
10:50 Rēzekne-1 - Sēlijas SS-2 5:0
10:50 Rēzekne-2 - Sēlijas SS-1 4:7
11:40 BFC Daugavpils-4 - Rēzeknes NPBJSS-2 11:0
12:30 Rēzeknes NPBJSS-2 - FK Līvāni 2:4
11:40 Rēzeknes NPBJSS-1 - Preiļu NBJSS 2:4
12:30 Jēkabpils SS/BJFK - Rēzekne-1 2:3
13:20 Sēlijas SS-2 - Rēzekne-2 0:5
13:20 Sēlijas SS-1 - BFC Daugavpils-4 0:16

1.VIETA Preiļu NBJSS - Labākais spēlētājs - Patriks Vutnāns-Kojāns
2.VIETA FK Līvāni - Labākais spēlētājs - Artēmijs Klementjevs
3.VIETA BFC Daugavpils-4 - Labākais spēlētājs - Vladislavs Artemjevs